logo
logo
Makale


Biyografi

Saygıdeğer semtlilerimiz ;

 

Ben Bora Savaş 26.04.1987 Kocaeli/İzmit doğumluyum. 1995 yılından bu yana 60 Evler’de ikamet etmekteyim. Evliyim ve 2 kız çocuk babasıyım.

 

Sakarya Üniversitesi Muhasebe ve Finans Bölümü Lisans mezunuyum.

 

Meslek hayatıma 2005 yılında ünlü spor giyim markası olan Puma Mağazası’ında satış danışmanı olarak başladım. Daha sonra bulunduğum mağazada Mağaza Müdürlüğü’ne kadar yükseldim. Sonrasında Boyner Group altında Kategori Satış Yöneticiliği ve ardından, Hummel Markasının Franchise Mağazalar koordinatörlüğü görevinde bulundum. 3 yıl kadar burada görev yaptıktan sonra, Spor giyim markaları içerisinde en üst noktalardan birinde bulunan Nike bünyesinde İç Anadolu ve Batı Karadeniz Bölge Müdürlüğü, Perakende Direktörlüğü ve e-ticaret yöneticisi olarak görev yaptım.

 

2019 yılında Nike’ta ki görevimden ayrılarak Betaspor firması içerisinde Genel Müdür olarak göreve başladım. Sırasıyla Kappa, Macron, Diadora gibi markalarını Türkiye Takım Sporları iş ortağı olarak bünyemize kattıktan sonra, Süper Lig ve ilimizin takımı Kocaelispor olmak üzere, bir çok profesyonel ve amatör spor kulübüne hem online ortamda hem de sıcak satış ile hizmet vermekteyim.

 

Uzun süre oynadığım futbol sonrasında Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen eğitim ve sınavlar ile birlikte TFF Antrenör belgesi sahibiyim. Futbol oynamak isteyen genç kardeşlerimize de bu konuda yönlendirmeler yaparak destek olmak isterim.

 

Katıldığım eğitim ve sertifikalar ile birlikte, mahallemizin gençlerine kariyer planlaması yaparken, hem satış ve pazarlama teknikleri eğitimi konusunda, hem de e-ticaret konusunda edindiğim tecrübelerimi, sayfada aktarmaya çalışacağım.Bora Savaş

Okunma Sayısı: 119
3.80.4.147


YAZARIN DİĞER YAZILARI